Ти треба полесна јакна?

Време е да се ослободиш од тешкиот капут или бунда и да се препуштиш на прегратката на новата преодна јакна!

Комбинирај ја со кошула, џемпер, фармерки и со кожни чизми за посериозни прилики. За оние што се порелаксирани, облечи ја во комбинација со фармерки, дуксер и со омилените патики.

Погледни ја галеријата на годинешните модни фаворити, а потоа провери ја понудата на преодни јакни во Tom Tailor продавниците. Се гледаме!