Преодни јакни за модно создавање

Пролетта е пред врата! Се приближуваат подолгите сончеви денови и во новата преодна јакна повторно ќе може да создаваш незаборавни пролетни комбинации.

Годинава must have се јакните, капутите и мантилите во живописни бои. Воодушевуваат во комбинација со фармерките и фустаните, кои ги носиме со ниски чизми или со омилените патики.

Погледни ја галеријата, побрзај во Tom Tailor продавниците и избери ги своите фаворити за откачени модни комбинации!