Големи жешки попусти - до 50% намалување!

Производите од колекцијата пролет-лето сега се намалени дури до 50%. Летото е на врвот, а со тоа и нашите попусти, затоа провери ја нашата колекција и обезбеди си елегантен летен фустан, нови костими за капење или пак жешки кратки панталони. 

 

50

 

*Попустите до -50% на сите артикли од колекцијата Пролет-Лето 2019 важат во период до 06. 08. 2019 година и се пресметуваат на каса. Промоцијата е валидна за артикли кои не се претходно намалени или означени со ознака за попуст или налепница “акциска цена“. Останатите попусти и промоции не се дел од оваа акција.