Совршени фармерки за 2.449 ден - Романса што трае

Фармерките се синоним за романса што трае. Совршените фармерки се секогаш во мода, затоа што се "statement" парче што никогаш не разочарува.

Без оглед на годишното време, чувството или тековните трендови, своите омилени фармерки може да ги комбинираш со речиси сѐ. Било да е тоа класичен елегантен горен дел или шарен летен фустан, фармерките ќе му додадат на твојот аутфит елемент на разиграност, а на тебе шарм и самодоверба.

Класичното модно парче во многу верзии веќе те чека. Искористи ја приликата!


 


 

img