МОДНА КОМБИНАЦИЈА СО ПЛЕТНИНИ

Плетените артикли се модно парче кое може да го носите засебно, но истовремено одлично изгледа и во комбинација со друго модно парче. Подолу погледнете препораки за плетени артикли кои може да ги комбинирате со вашата омилена кошула и искористете ја можноста за добра зделка со промоцијата - сѐ за пола цена.

 

Промоцијата “Сѐ на пола цена“ се однесува на артикли од колекцијата Есен-Зима и важи во период од 06.01.2021 до 27.01.2021 година. Попустот се пресметува на каса и важи за артикли кои се претходно означени со ознака за попуст или налепница со текст “акциска цена“. Останатите попусти и промоции не се дел од оваа акција.