Актуелно

Кога бараш нова маица, Tom Tailor секогаш е вистинската адреса! Спортска, опуштена, во риги или класична... Убедени сме, дека имаме барем една вистинска за тебе. Уште поверојатно е дека имаме барем две, три, четири... 

ПОВЕЌЕ

Жешките попусти ги убедија модните блогерки, кои избраа алишта кои ќе внесат свеж ветер во нивните гардероби. Погрижи се за совршен избор на летните алишта и провери која од комбинациите ти е омилена? 

ПОВЕЌЕ

Во жешките летни денови, Ајда Ситар најмногу сака да посегне по бели алишта, бидејќи белата е секогаш во мода. Притоа советува, да сте внимателни, кога во нив јадете сладолед.  

 

ПОВЕЌЕ

Производите од колекцијата пролет-лето сега се намалени дури до 50%. Летото е на врвот, а со тоа и нашите попусти, затоа провери ја нашата колекција и обезбеди си елегантен летен фустан, нови костими за капење или пак жешки кратки панталони. 

ПОВЕЌЕ

Летото е на врвот, а со тоа и нашите попусти. Производите од колекцијата пролет-лето сега се намалени дури до 50%, затоа искористи ја можноста и обезбеди си елегантна поло маица, нови костими за капење или пак модни сафари панталони. 

ПОВЕЌЕ

Поло маица. Така секојдневна, а сѐ уште модна. Во нашите продавници те чека од 20% до 50% попуст на поло маиците, со кои што можеш едноставно да ја дополниш својата гардероба. Избери ја онаа, која најмногу ќе те исполни токму тебе. 

ПОВЕЌЕ

Вечера, прошетка низ градот или летна забава? За секоја пригода можеш да имаш своја, во нашите продавници те чека од 20% до 50% попуст на блузите од колекцијата пролет-лето. Избери си една за секоја пригода. 

ПОВЕЌЕ

Зошто и твоите алишта не би те галеле по кожата, како што те галат сончевите зраци? Ајда го поврзува летото со лесни ленени облеки, удобност и елеганција. Сето тоа го здружи во Tom Tailor комбинезонот од колекцијата Toni Garrn.

ПОВЕЌЕ

Ексклузивни поволности и попусти, приоритет во известувањето за доаѓањето на новите колекции, жешки модни вести, совети од модните инфлуенсери и уште многу други специјални изненадувања. Кажете им ДА!

ПОВЕЌЕ