Женствен Октомври и 20% попуст за купување на 2 артикли

Октомври е месец посветен само на вас драги дами. Вам, затоа што сте толку посебни, толку многу женствени. Токму ова го рефлектираат нашите јакни преку нежните нијанси на бои, својата мекост и бескрајна елеганција, која само ќе ја продлабочи оваа уникатна женствена одлика, правејќи да се чувствувате уште попривлечно и поженствено во нив. А затоа што нашата колекција на јакни и други поизводи е толку многу убава и навистина ви е тешко да се одлучите само за еден продукт, подготвивме 20% попуст за вас при купување на 2 продукти.

 

Промоцијата “20% попуст со купување на 2 или повеќе артикли“ е валидна во период од 28.10. до 03.11.2020 година и се пресметува на каса. Попустот важи за артикли кои не се претходно намалени и означени со ознака за попуст или налепница со текст “акциска цена“. Останатите попусти и промоции не се дел од оваа акција.