Во џинс секогаш си во тренд

Работното парче облека, која стана модна класика, е задолжително парче во плакарот на секој маж. Комбинира функционалност, удобност и современ изглед и го следи твојот ритам секој ден. 

Магијата на џинсот е во тоа, што може да го комбинираш со сѐ.

Најмногу сакаме да го носиме во комбинација со кошули, а целосниот изглед го дополнуваме со сако, џемпер или со преодна јакна. Бидејќи удобноста и функционалноста се приоритет, нема да згрешиш, ако покрај фармерките избереш уште кожни чизми или елегантни чевли. Во слободното време без размислување, на изгледот додади му ги и омилените патики. ;)

И машките модели на фармерки воодушевуваат со бројни нијанси и варијации.


Иако, повеќето мажи сè уште избираат потемни фармерки, избледените или посветли модели се сè почест избор на урбаните мажи. 

Кога ги избираш своите нови фармерки, размислувај за удобноста и за својот животен стил.


Најважно е во избраниот пар да се чувствуваш самоуверено и удобно. Изрази ја својата единственост, избери ги своите омилени фармерки уште денес!