"Toni X Tom" = природни материјали, тренд и удобност

Во колекцијата Toni X Tom, летниот лен се дружи со органскиот памук и заедно носталгично нè потсетуваат на времето кога сè уште знаевме да живееме. Тоа е и главната порака на новата модна соработка и вредностите кои Тони Гарн и "Tom Tailor" сакаа да ги доловат со колекцијата. 

Лен, спортски допир и неонски корални детали. Дух на морето и летото што доаѓа. Тоа се црвените детали на новата колекција Пролет-Лето која во соработка со нас ја дизајнираше супермоделот Тони Гарн!

Toni Garrn x Tom Tailor

 

 „Посакувам жените да се чувствуваат добро во оваа колекција, да се самоуверени и да зрачат од радост“, рече Тони Гарн. 

 

 

 

 

 

 

 

Избери го омиленото модно парче од колекцијата Toni X Tom!

 

во боја на крем дезениран со живи црти во неонскио корална боја? Долг летен фустан на закопчување и појас со панделка? Елек или широки елегантни панталони во класична сино-бела комбинација?

А многу едноставна кратка маица со бели панталони? Ние би сакале сè, бидејќи штом ја погледнеме колекцијата, мислите нè носат на море и низ тесните улици на крајбрежните градови. #summervibes #tonixtom