кукли со попуст

Дали во мислите си веќе меѓу морските бранови? На штица за сурфање, на едрилица или сам во смирувачката морска прегратка. На секое морско искуство додај му малку свој стил со Tom Tailor костимот за капење, кој верно ќе те следи на секој чекор. Само посети ја својата Tom Tailor омилена продавница и избери една од многуте бои. Новата колекција на костими за капење сигурно ќе те воодушеви.

 

Не заборавај на жешката акција и добиј 20% попуст за купување 2 производи и 30% попуст за купување 3 производи! Побрзај! Акцијата трае до 19.6.2019 година.